+421 (0) 949 337 339

office@xtsystems.sk

Zabezpečovacie systémy

Úvod

Ponúkame Vám profesionálne služby v oblasti zabezpečenia objektov elektronickým zabezpečovacím systémom (EZS) firmy JABLOTRON, ktorej sme montážnym partnerom. Máme absolvované školeniacertifikácie a sme držiteľom licencie pre poskytovanie technických služieb od Krajského riaditeľstva Policajného zboru, ktorá nás oprávňuje na montáž, servis a údržbu EZS.

Mnoho firiem túto licenciu nevlastní. Z hľadiska montáže to síce nevadí no keď dôjde k poistnej udalosti bude sa táto licencia od montážnej firmy vyžadovať. Je viac než možné, že vám, ako klientovi, poisťovňa v tomto prípade ukáže dvere a vy ste vyhodili zbytočné peniaze na zabezpečenie objektu, ktoré síce funguje no z hľadiska legislatívy nejde o odbornú montáž. Preto je pred kúpou EZS vhodné overiť si firmu ktorá vám alarm montuje.   


Jablotron 100

XT SYSTEMS

Montujeme výhradne EZS firmy JABLOTRON, ktorá patrí medzi špičkové firmy v tejto oblasti. Vďaka jeho jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu sa stal na Slovensku a v zahraničí jedničkou na trhu. Navyše okrem štandardného zabezpečenia objektov ponuka aj širokú škálu produktov pomocou ktorých sa váš objekt stane inteligentným.

Skutočná bezpečnosť 

 pre vašu rodinu

Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100 kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Zabezpečte svoj dom 

   odkiaľkoľvek

  Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom dome. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

Centrum

 domácej automatizácie

Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov. 

Detektory, ktoré splynú

   s interiérom

  Dizajn nového radu našich detektorov pomáhal navrhovať popredný český dizajnér Ján Tuček, ktorý je známy vďaka svojej práci pre automobilky Škoda a Mercedes.

  A aký je výsledok jeho práce? Štýlové kúsky, ktoré nijako nenarušia interiér vášho domova.

JABLOTRON 100 ako centrum domácej automatizácie

XT SYSTEMS

Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Otvorenie garáže 

 zablikaním

Už viac nebudete musieť hľadať ovládač na otvorenie garáže. Stačí, keď na garážovú bránu zablikáte diaľkovými svetlami. 


Bránu môžete v prípade prichádzajúcej návštevy otvoriť i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Zavlažovanie trávnika

   na diaľku

  Už nemusíte riešiť to, kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará JABLOTRON 100.


  Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Úkon však môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.

Osvetlenie cesty

 k vášmu domu

V zime sa stmieva omnoho skôr. Spríjemníte si preto návrat domov a nastavte alarm JABLOTRON 100 tak, aby v príslušnú dobu rozsvietil prístupovú cestu. 


Svetlá môžete zapínať alebo vypínať podľa potreby. Použite na to kľúčenku, s ktorou zároveň zapínate alarm a otvárate garáž.

Ovládanie kúrenia

   na diaľku

  Alarm a kúrenie vo vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Zmena teploty z komfortnej na ekonomickú tak v prípade potreby prebehne zároveň s aktiváciou alarmu.


  Aplikácia MyJABLOTRON vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku.

Dohodnite si obhliadku ešte dnes ...

xt systems

Telefón:
+421 (0) 949 337 339
Chalupkova 1659/19
Senec, 903 01
E-mail:
office@xtsystems.sk